Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

З  ПОВАГОЮ  ДО  ВАС   І ДО  ВАШОГО  ЗДОРОВ'Я 

Запрошуємо на унікальне, сучасне, безпечне відбілювання зубів                                 

M  A  G  I  C                                                     S  M  I  L  E

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПОСЛУГИ НАШОЇ СТОМАТОЛОГІЇ

СУЧАСНА СТОМАТОЛОГіЯ

Пропонуємо Вашій увазі стоматологічну клініку ЮВ-СИСТЕМ у Вінниці. В стоматологічному центрі наші лікарі використовують тільки сучасні матеріали та технології, які також використовують відомі світові та європейські стоматологічні клініки.

Ми пишаємося своїми стоматологами, які маючи 10 - 15 річний досвід, весь час підвищують свій кваліфікаційний рівень на вітчизняних та міжнародних практичних семінарах. Прийшовши до нас в клініку, Ви впевнитись в ідеальній чистоті, абсолютній стерильності та обов'язковому дотриманні нашими спеціалістами всіх медичних, санітарних норм та правил.

Технічна апаратура центру стоматології Вінниці UV-СИСТЕМ дозволяє задовольнити всі потреби пацієнтів в самих складних випадках. А завдяки розумному прейскуранту цін на стоматологічні послуги у нас можуть лікуватись люди з різним рівнем доходів та при цьому відчувати себе VIP клієнтами.

 

Вінниця займає провідні позиції в Україні по наданню стоматологічної допомоги населенню. Це пов'язано з великою кількістю приватних та державних медичних стоматологічних центрів Вінниці. А як відомо, здорова конкуренція потребує покращення сервісу, зміну підходів до сучасного лікування, постійному вдосконаленню, що приводить до підвищення якості лікування зубів.

В останні роки з'явився термін ''медичний туризм'', коли люди готові подорожувати в іншу країну або місто, аби лікуватися якісно та недорого. Хороші результати пояснюють той факт, що іноземці часто приїжджають в стоматологічні клініки Києва, а досвідченні туристи в стоматологічні клініки Вінниці, де рівень лікування зубів не рідко вище та дешевше.

Кожний день через телефон різні люди ставлять одні й ті ж питання: скільки коштує пломба? яка ціна на металокерамічну коронку? вартість брекетів у Вінниці? Це частіше питають ніж: які матеріали будуть використовуватися? яка гарантія? який строк служби пломби або реставрації? Неможливо в телефонному режимі поставити діагноз, скласти план лікування, порахувати вартість… Для цього потрібна консультація лікаря-стоматолога в стоматологічному кабінеті Вінниці. Пацієнт крім відповідей на свої питання зможе інтуїтивно відчути психологічний контакт з лікарем-стоматологом.

Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію, де Ви детально взнаєте: скільки коштує лікування зубів, яка ціна на протезування зубів, як швидко можна поставити брекети, як лікується запалення ясен вдома, як проводиться профілактика карієсу, як видалити пятна на емалі, як чистяться зуби від каменя та наліту, чим проводиться відбілювання зубів, чи лікується  парадонтоз, як усунути гострий зубний біль самостійно, які пластинки для виправлення прикусу в Вінниці, коли ставиться брекет система і чим відрізняється металева керамічна сапфірова лінгвальна система брекетів, коли можна вирівняти прикус нічною капою, де проводиться лікування скронево-нижньощелепного суглобу, яка найкраща дитяча або доросла зубна паста, в яких випадках можливо поставити відсутній зуб в одне відвідування, коли ставиться надійно та недорого металокерамічна або безметалова коронка, що таке вінір, коли ставиться імплантат та багато іншого...

Наша адреса

Вінниця, вул. Келецька, 41

Подзвоніть нам

+38 (098) 00-55-999

Напишіть нам

info@uv-system.com.ua

Відгуки наших пацієнтів

Відгук від Ващенко Вікторія

Ващенко Вікторія

Щиро вдячна Вашому ортодонтичному центру. Ніколи я ще не йшла до стоматолога з такою радістю, як після відвідування Вашего центру. Дуже уважний персонал, відчувається професіоналізм в кожному русі. Бажаю Вашому центру отримувати тільки позитивні відгуки. Дякую за...
Відгук від Анастасія Коваль

Анастасія Коваль

Дякую за допомогу в реалізації проекту !  Все було на найвищому рівні !  Всі задоволені та щасливі !  Співпраця з Вашою командою одне задоволення !!!  Успіхів та процвітання !!!!!!
Відгук від Ольга Дуднік

Ольга Дуднік

Велика подяка за професіоналізм найвищого рівня і сумлінне ставлення до своєї роботи. Я маю осліплюючу посмішку та гарний настрій. Завжди приємно приходити до Вас. Успіхів і натхнення у Вашій нелегкій роботі!
Відгук від Андрій Осадчук

Андрій Осадчук

«Неймовірно вдячний Вашому стоматологічному центру за прекрасну роботу і професіоналізм. Навіть той факт, що доводиться приїжджати до Вас кожного разу з Києва, говорить про абсолютну довіру і прекрасний рівень Вашої клініки. Раджу всім, хто мене знає (і навіть тим, хто...
Відгук від Баранова Ірина

Баранова Ірина

Висловлюю Вам безмежну подяку. Особливість Вашого стоматологічного центру це точність, пунктуальність, велика повага до пацієнтів. Багато років я страждала на нерівність зубного ряду, яка з віком посилилась. Завдяки Вам, за дуже короткий строк, я здобула чарівну...
Відгук від Наталія

Наталія

Хочу висловити подяку клініці, персоналу за уважність, ввічливість, вміння усунути будь-яку проблему пов'язану із зубним болем якісно і професійно. Раджу всім відвідати хоча б раз цю клініку і переконатися в цьому самому.
Усі відгуки
Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок