Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Брекети і брекет-системи

16.08.2016
Брекети і брекет-системи

Брекети - це спеціальні пристосування у вигляді замків, що дозволяють згодом коригувати весь зубний ряд одночасно, тим самим вирівнюючи прикус зубів. Закріплюються брекети на зубах за допомогою спеціального, що не окислюється матеріалу на зовнішню або внутрішню поверхню зуба. Процедура вирівнювання зубного ряду починається з тих пір, як тільки дуга з ефектом пам'яті ставиться в пази брекетів. Дуга виконує основну роль, так як вона впливає на зуби, змушуючи їх переміщатися.

Установка брекетів

Дітям до 12 років, найчастіше, встановлюють знімну систему для виправлення прикусу. Це все тому, що дитячий прикус можна виправити навіть при використанні пластинок і кап.

Підліткам, а так само дорослим пощастило куди менше - їх прикус вже надійно сформувався і доводиться вдаватися до незнімних брекет систем. Брекет системи встановлюють в таких випадках:

  • У разі присутності проміжків між зубами
  • Для витягування зуба під час неправильного прорізування
  • У разі необхідності зміщення зубів, в тому числі і через втрату зуба ...

Носіння брекетів

Виходячи з того, який стан зубного ряду, брекети носять протягом часу від 6 місяців до 2-х років, і регулярно відвідуючи свого стоматолога, який стежить за процесом вирівнювання. У більшості випадків їх носять близько одного року - але воно того варто. Після закінчення цього періоду для закріплення результату необхідно деякий час носити незнімні дуги. Уже через півтора року Ваші зуби будуть рівними, і змусять заздрити Ваших співрозмовників.

Види брекетів

Сучасні технології дозволяють виготовити кілька видів брекет систем:

  • Керамічні
  • Лінгвальні(фіксуються на внутрішній поверхні зубів)
  • Металеві
  • Сапфірові

Найбільш популярними є керамічні системи, а самими недорогими - металеві. Лінгвальні - це системи, які абсолютно непомітні, так як вони кріпляться на внутрішній поверхні зубів, але ціна їх трохи вище. Якщо ж Ваші фінанси не дозволяють оплатити установку лінгвальних систем, а й усмішку псувати Ви не бажаєте, то максимально відповідним рішенням стане установка сапфірових брекет систем. Їх принцип не відрізняється від принципу керамічних крім замків, які виготовлені з прозорого матеріалу і не так помітні.

Усі Статті
Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок