Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Діагностика захворювань зубів радіовізіографом

16.08.2016
Діагностика захворювань зубів радіовізіографом

Ще в давні часи уходить корінням велике висловлювання філософа - «Хто добре проводить огляд - той правильно лікує».

Зв'язок даних понять в даному випадку приведено не випадково. Досить часто трапляються ситуації, коли лікарі неправильно ставлять діагноз. Через неправильно поставлений діагноз призначають неправильне лікування, що тягне за собою неприємні наслідки.

У нинішній час діагностична сторона в стоматологічній практиці втілена на 100%, тому ймовірність помилки - вкрай мала.

У сучасному світі комп'ютерна томографія дає можливість досліджувати необхідні об'єкти з дуже високою точністю, тому всі анатомічні системи ретельно досліджуються. Не варто забувати, що діагностика будь-якого захворювання зубів - це гарантія успішного і, що не менш важливо, ефективного лікування.

Для створення клінічної картини не завжди потрібна висока точність в діагностиці захворювання зубів. Наприклад, карієс, періодонтит і пульпіт лікар може визначити при використанні радіовізіографа.

Розвиток техніки дозволив перенести зображення зі звичайної плівки в цифровий формат. Дана обставина значно полегшила зміст знімків в архіві. У нинішній момент пацієнтам вже немає необхідності здійснювати повторні знімки - досить роздрукувати зображення з бази в клініці. Бували випадки, коли зображення на слайді було занадто поганої якості, тому пацієнти були змушені неодноразово витрачати гроші на новий знімок. Зараз все, що потрібно зробити, це натиснути на одну кнопку і потрібне зображення відкриється на комп'ютері.

Безліч пацієнтів часто хвилює питання безпеки, тому що проблема опромінення стоїть дуже гостро в інших сферах медицини. Відразу слід зазначити - променева шкода мінімальна.

Давайте розглянемо можливий ризик опромінення людини на прикладі повсякденного життя. Кожен день ми відчуваємо опромінення, яке дорівнює мк3в. Випромінювання, яке виходить від радиовизиографа, становить 2-3 мк3в. Саме тому, якщо провести 1-3 знімка - шкода абсолютно відсутня.

У цьому переваги даного апарату очевидні. Кожна людина має можливість зробити детальну діагностику абсолютно будь-якого захворювання зубів за невеликий проміжок часу.

Здорові, красиві зуби - реальність, доступна кожному!

Усі Статті
Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок