Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Ефективність гігієни ротової порожнини

15.10.2017
Ефективність гігієни ротової порожнини

Гігієна порожнини рота необхідна та корисна, адже видаляє залишки їжі, слиз, запобігає виникненню запаху з рота; вітаміни, біологічно активні речовини та амінокислоти підсилюють живлення тканин зуба, оскільки вони надходять з ополіскувачів та зубних паст; при масажуванні ясен зубною щіткою посилюється їхній колообіг. А також для мінералізації емалі за рахунок надходження в неї кальцію, фосфору, магнію та інших макроелементів та мікроелементів із зубної пасти.

Емаль зуба – найтвердіша тканина в людському організмі, яка на 96% складається з мінералів, тому легко піддається руйнуванню кислотами. У ротовій порожнині накопичуються бактерії, які сприяють утворенню зубного нальоту. У процесі бродіння вуглеводів, викликаного цими бактеріями, виділяються кислоти, які небезпечні для емалі зубів – мурашина, пропіонова, масляна та інші. Вони сприяють вимиванню мінералів із зубів. Оцтова, лимонна, молочна та  інші харчові кислоти не в змозі зруйнувати зуби.

Найактивніше йде бродіння сахарози, яка у достатньо великих кількостях міститься в солодощах. Але наш організм здатний нейтралізувати кислоту за допомогою слини. Проте якщо їсти солодке у великих кількостях, то з часом утвориться зубний наліт, який буде результатом нашарування бактерій на поверхні зуба. Зубний наліт може викликати неприємний смак у роті, запах з рота, а також є основою для утворення зубного каменю.

Важливе регулярне, правильне та якісне чищення зубів, адже таким чином ви позбавляєте себе від утворення зубного нальоту та появи карієсу – захворювання твердих тканин зуба. 

Усі Статті
Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок