Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Лікування карієсу молочних і постійних зубів у дітей

16.08.2016
Лікування карієсу молочних і постійних зубів у дітей

Часто батьки запитують у стоматологів про необхідність лікування молочних зубів у дітей, навіть не припускаючи, що причини виникнення карієсу однакові для дітей і дорослих. По-перше, головною причиною є мікрофлора порожнини рота, а по-друге, надмірна кількість вживання вуглеводів, що супроводжується зниженням рівня стійкості зубів до карієсу.

Пояснення просте. Рівень мінералізації, як молочних, так і постійних зубів перший час низький, лікарі називають такі зуби «незрілими», тому вони найбільше схильні до карієсу. «Дозрівають» ці зуби вже в порожнині рота: для тимчасових це 1,5 - 2 роки, а для постійних - 2 3 роки.

З молочними зубами зазвичай виникає багато проблем і відсутність лікування може супроводжуватися певними небезпеками. Необхідно знати, що вони мають точно таку саму будову, також схильні до карієсу, періодонтиту, пульпіту як і постійні зуби, але відмінність полягає в тому, що лікувати їх набагато важче, та й хвороби в них розвиваються швидше. Якщо вчасно недодивитися, інфекція може потрапити в канали молочного зуба, а після заразити і корінні зуби. А якщо передчасно їх видалити, то це порушить зубний ряд і створить умови для формування неправильного прикусу.

З радістю Вам повідомляємо, що видалення карієсу з поверхні молочного зуба супроводжується нанесенням іонів срібла або їх аналогів на поверхню зуба, які сповільнять або цілком призупинять розвиток карієсу. Малюкам при лікуванні молочних зубів роблять місцеву анестезію, абсолютно безболісну, яка включає три етапи: наносять знеболюючий гель на слизову в місце уколу, після вводять невелику дозу анестетика, прикриваючи цим основний укол, який зовсім не викликає у дитини неприємних відчуттів. За бажанням дитині ставлять кольорову пломбу.

Після лікування лікар зможе розповісти Вам і малюкові, як правильно підібрати зубну щітку, вибрати зубну пасту і навчить правильно доглядати за порожниною рота.

Усі Статті
Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок