Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Нарощування зубів

16.08.2016
Нарощування зубів

У наші дні похвалитися ідеальною посмішкою зможе не кожен. Різні життєві ситуації, час, невдалі гени - залишають на зубах незгладимий відбиток, і красиві зуби стають лише мрією. Хоча зараз вже, здається, немає нічого неможливого.

З кожним роком стоматологи активно працюють над тим, як повернути функціональність і естетичний вигляд зубів. Одним з таких рішень стало нарощування зубів в місті Вінниця. Ця технологія корекції зубного ряду стала альтернативою коронкам і зубним протезам, дала можливість відтворювати структуру, виправляти форму, міняти колір і положення зубів в зубному ряду.

Тепер стало можливим відновлювати зуби, повертати їм «дитячий» вигляд, виправляти ушкодження, отримані людиною протягом життя, і дефекти, які передаються у спадок.

Слід також зазначити, що ця технологія дає можливість не тільки відновлювати функції, які властиві зубам, при цьому надаючи їм природний зовнішній вигляд, але і повністю змінювати зовнішність зубів, покращуючи їх естетичні характеристики, які були далекі від ідеалу.

Залежно від характеру і ступеня пошкодження зубів розрізняють кілька методів даної технології. Розглянемо деякі з них.

Композитні матеріали використовують при виправленні незначних пошкоджень зуба, які супроводжуються тріщинами, дрібними відколами, тонкою емаллю, проміжками між зубами. При серйозних руйнуваннях зуба (але при збереженому корені) композитні матеріали доповнюють спеціальними стрижнями, які використовують як своєрідну арматуру - штифти.

Стоматологи багатьох клінік стверджують, що нарощування є унікальною технологією, яка сприяє поверненню функціональності і естетичних характеристик зубів, економить час пацієнтів і дає можливість наростити зуб з використанням композитних матеріалів за одне відвідування.

Усі Статті
Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок