Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Ортодонтія - виправлення прикусу

16.08.2016
Ортодонтія - виправлення прикусу

Ортодонтія займається виправленням розташування зубів при їх порушенні, корекцією прикусу, а якщо дослівно, то ортодонтія означає «рівні зуби». Майже кожна людина має хоча б один викривлений зуб, або порушення прикусу. При цьому більше третини потребують спеціалізованої ортодонтичної допомоги ... Щороку частота патології прикусу сильно зростає. Все це пов'язано з видом їжі, яку вживає сучасна людина. Якщо їжа м'яка, наш жувальний апарат дуже часто не отримує необхідне природне навантаження. В результаті чого щелепні кістки розвиваються дуже погано, а зуби залишаються колишнього розміру і їм в зубному ряду стає тісно. Є вроджені причини: наприклад, у людини менше зубів, ніж належить, вони розосереджені по щелепі, і між ними з'являються широкі щілини. Існують так само зовнішні причини, до яких можна віднести вплив шкідливих екологічних чинників, штучне вигодовування дітей і величезна кількість інших причини.

Нерівні зуби і порушений прикус можуть стати так само причиною порушення психологічної рівноваги при спілкуванні, відіграти несприятливу роль у долі людини. І якщо навіть людині вдасться подолати психологічний «бар'єр», пов'язаний з даною проблемою, це все одно не допоможе розв'язати цю проблему. Порушення прикусу веде до захворювання ясен, провокує розвиток карієсу через неможливість якісної гігієни, веде до швидкого стирання зубів, ускладнює, а іноді робить абсолютно неможливим протезування зубів.

Що ще гірше, порушення прикусу може привести до появи порушень в функції нижньощелепного суглоба - самого крихкого і важливого суглоба в організмі людини. На відміну від всіх інших суглобів, які здатні виконувати рухи в двох напрямках, нижньощелепний суглоб, завдяки складності конструкції, здатний здійснювати рухи не в двох, а в трьох напрямках. Будь-які зміни дуже складно скорегувати. Приймати рішення про необхідність виправлення слід на підставі функціональних або косметичних порушень.

Усі Статті
Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок