Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Пряма і непряма реставрація зубів

16.08.2016
Пряма і непряма реставрація зубів

У XXI столітті - столітті технологій, «розумні голови» винайшли різноманітні технології і методики, що дозволяють покращувати свою зовнішність.

Однією з таких технологій є художня реставрація зубів, яка в більшості випадків стала замінником протезів (зламався зуб, його зруйнував карієс) і є не менш надійним і ефективним методом відновлення зубів: структура, форма, естетика зуба, що слідує відновленню їх функціональності. Ця технологія застосовується при незначних і великих пошкодженнях зубного ряду, до яких можна віднести: неправильна форма зуба, зміна кольору емалі і плями на ній, щілини між зубами, тріщини і відколи, невеликі викривлення зубного ряду і руйнування коронкової частини зуба, в результаті карієсу або травм.

Виділяють два види реставрації, які мають свої особливості використання.

Суть прямої реставрації: створення форми зуба за допомогою композитних матеріалів, які використовують для пломбування зубів при пульпіті, періодонтиті або карієсі. Якщо спостерігаються невеликі тріщини, відколи зуба або проміжки між зубами, то стоматолог за допомогою композитних матеріалів по міліметру нарощує зуб або заповнює порожню порожнину, надаючи їм потрібну форму і розмір. Не турбуйтеся за естетику Ваших зубів, так як композитні матеріали підбираються відповідно відтінків зубів і шматочки, які наростили, зовсім не будуть відрізнятися від інших в зубному ряді. Дбайливий догляд за зубами, які реставрували, продовжить їх термін служби.

Якщо дефекти зубів досить великі, тоді стоматологи пропонують непряму реставрацію зубів - виготовлення різних протезів зубним техніком по зліпках, які належать Вам.

Досить часто, при відновленні форми зубів використовують такі протези:

  • сильно зруйнована верхня частина зуба - зубні коронки;
  • руйнування зуба не дозволяє встановити пломбу, але для коронки ще рано, то стоматологи встановлюють зубні вкладки або накладки;
  • схожі накладки - вініри (люмініри), які мають вигляд тонких накладок на зуби, використовують, коли хочуть вирівняти зуби шляхом накладання їх на передню поверхню зубів, приховуючи при цьому їх недоліки.

Весь цей процес займає кілька етапів, відповідно і часу: для початку зуб готують до установки протеза, після знімають зліпок і віддають його зубному техніку, далі протез приміряють і коригують, якщо все підійшло, його кріплять (встановлюють).

Усі Статті
Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок