Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Що таке вініри?

25.10.2018
Що таке вініри?

Вінір являє собою порцелянову пластинку, яка використовується в стоматологічних клініках для додання зубу природного, здорового вигляду. Пластина володіє відмінною міцністю, стійка до агресивного середовища і зіставляється з емаллю зубів. Виготовляються вініри індивідуально під форму зуба, кріпляться на зубну емаль з допомогою декількох стоматологічних процедур. За своєю міцністю плитка не поступається твердості зубної емалі. Завдяки тонкій товщині, на поверхні зуба вінір не помітний. Популярність пластини в стоматології обумовлена тим, що вона має більш естетичний вид, ніж коронки і мости, а також може використовуватися для приховування міжзубного простору, надавати білизну зубам, виправляти змінився колір емалі і приховувати відколи на зубах.

Установка вініра
Установка вініру відбувається за 1-2 прийоми у стоматолога. Якщо вінір заздалегідь був виготовлений, то достатньо одного прийому. Процедура установки відбувається в кілька етапів:

  1. Залежно від порога чутливості пацієнта, можуть застосовуватися знеболюючі препарати. Перш, ніж встановити вінір з зуба видаляється камінь, наліт і невеликий шар емалі.
  2. Щоб виготовити пластинку в лабораторних умовах роблять відбиток зуба. На час виготовлення порцелянового вініру, на зуб накладають тимчасовий.
  3. Після виготовлення вініру, його встановлюють на зуб, попередньо знявши тимчасовий. Для початку поверхню емалі обробляють кислотою, промивають водою і висушують. Потім на поверхню зуба наносять клей, цемент і накладається вінір.
  4. Для застигання цементу і зміцнення вініру використовують світловий промінь, направляючи його на встановлену плитку на 60 с.
  5. Видаляється зайвий матеріал.
  6. Стоматолог проводить огляд, щоб упевниться в правильному і зручному розміщенні вініру.

Догляд та вартість
Догляд за вініром ні чим не відрізняється від догляду за зубами, але зубну пасту рекомендується вибирати неабразивну з вмістом фтору. Також необхідно скоротити вживання кави і чаю, щоб запобігти фарбування емалі. Вартість пластинки коливається від 800 до 2000 американських доларів, що по кишені не кожному пацієнту, тому перш ніж встановлювати вінір, слід враховувати витрати, пов'язаний з їх заміною через 10-20 років. Однак якщо ви бажаєте мати чарівну і білосніжну посмішку за всяку ціну, то установка вінірів дозволить втілити в життя вашу мрію.

Усі Статті
Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок