Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Важливість гігієни порожнини рота

16.08.2016
Важливість гігієни порожнини рота

Роль гігієни порожнини рота

Краса і здоров'я наших ясен і зубів залежить від ефективної гігієни порожнини рота. Важливість щоденних гігієнічних процедур важко переоцінити, але дуже часто легко недооцінити і заплатити втратою зубів навіть у юному віці. Тому одним з тих, що максимально підходять і в цей же час легких способів по профілактиці захворювань зубів, є регулярна гігієна порожнини рота і зубів у дітей і дорослих. Не варто випускати той важливий момент, що гігієна не повинна закінчуватися лише банальним чищенням зубів.

Гігієна порожнини рота є комплексним заходом, що включає в себе регулярне чищення зубів, і відвідування стоматолога як мінімум один раз на півроку. Все це тому, що для здоров'я зубів і ясен необхідно якісно і своєчасно видаляти зубний камінь, а також наліт на язиці. Харчові залишки і м'який зубний наліт видаляються за допомогою зубної пасти і зубної щітки. А ось видалити зубний камінь може тільки стоматолог при використанні спеціальних інструментів і засобів. Через це комплексний догляд за порожниною рота включає в себе професійну та індивідуальну гігієну.

Індивідуальна гігієна

Ця гігієна порожнини рота є максимально ефективною при дотриманні деяких правил. Як відомо, є величезна кількість способів - і будь-який з них є корисним і повноцінним, все залежить виключно від наших переваг. Але все ж слід звернути увагу на наступні рекомендації стоматологів:

  • постійно починайте чистку зубів з одного зубного ряду;
  • дотримуйтесь певну послідовність чищення зубів, щоб не пропустити жодної ділянки;
  • чистку проводите в однаковому темпі, щоб витримати оптимальну тривалість очищення.

Природно, слід звертати увагу і на спосіб чищення зубів. Якщо, наприклад, весь час чистити зуби поперек ряду, то емаль зітреться. Тому гігієна порожнини рота в обов'язковому порядку повинна здійснюватися з дотриманням техніки очищення зубів (необхідно робити вертикальні рухи). А в нашому випадку вони, швидше за все, овальні. Тому, через порушення даного важливого правила, емаль до 35 років сильно стирається, а то й навіть пропадає. Крім цього, не слід забувати, що очищення язика спеціальними інструментами (скребками) - обов'язкова складова гігієни порожнини рота.

Усі Статті
Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок