Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Засоби діагностики захворювань зубів

16.08.2016
Засоби діагностики захворювань зубів

Якісне лікування всіх захворювань залежить значною мірою від правильної їх діагностики. Це відноситься і до діагностики захворювань зубів. Нинішня діагностика дозволяє здійснювати лікування на ранніх стадіях захворювання.

Наша стоматологічна клініка у Вінниці має всі кадрові і технічні можливості для своєчасної діагностики зубів і інших захворювань порожнини рота. Найсучасніше стоматологічне обладнання дає можливість, завдяки своїй чутливості, виявляти перші ознаки хвороби, що розвивається і аналізувати її за допомогою комп'ютера. На «озброєнні» стоматологів є комп'ютерна діагностика порожнини рота, здійснювана радіовізіографом, дентальною камерою і апекс-локатором.

Крім огляду за допомогою спеціального обладнання, досить важливим є візуальний огляд професійним стоматологом. Він звертає особливу увагу на колір зубів. Порушення в кольорі зубів може говорити про вживання пацієнтом деяких препаратів, пошкодженні зуба і інших захворюваннях зубів. Крім цього, колір зубів, форма зуба і його прозорість грає важливу роль при виготовленні зубних протезів, установці керамічних брекетів. Тільки при правильному підборі кольору брекетів або імплантату можливий естетичний зовнішній вигляд.

Якщо при проведенні діагностики необхідно додаткове обстеження, то стоматологи призначають рентгенологічне дослідження. Для цього в стоматологічних клініках присутній ортопантомограф. Ортопантомограф дає можливість виводити знімки на монітор комп'ютера, де здійснюється їх аналіз. Це обладнання розроблено для діагностики м'яких тканин щелепи і захворювань кісток, з його допомогою стоматологи стежать за якістю проведеного лікування.

Радіовізіограф проводить цифрову рентгенографію. Зображення зробленого знімка за допомогою даного обладнання, виходить чітким і якісним, при цьому значно знижується доза опромінення в порівнянні з рентгеном в інших областях медицини.

Діагностика захворювань потребує спеціального обладнання. Таким є електронний мікроскоп. Даний прилад дозволяє ретельно розглянути всю структуру об'єкта завдяки збільшенню зображення більш ніж в 25 разів. Дане збільшення дає можливість виявити і діагностувати патологічні процеси, що розвиваються в ротовій порожнині. Також мікроскоп дуже корисний при проведенні складних операцій, таких як видалення частини коронки зуба або резекції верхівок коренів.

Усі Статті
Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок