Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Засоби і методи гігієни порожнини рота

16.08.2016
Засоби і методи гігієни порожнини рота

Для того, щоб запобігти захворюванням слизової оболонки рота, хвороб пародонта і забезпечити профілактику карієсу, необхідно дотримуватися гігієни порожнини рота.

Основними засобами для догляду за гігієною порожнини рота є: зубні щітки, пасти, порошки, еліксири, зубочистки, розчини для полоскання, зубні нитки (флоси).

Зубні щітки є важливим інструментом по догляду за зубами, і вибирати їх необхідно з усією відповідальністю. Щітки використовують для того, щоб видалити залишки їжі або очистити зубний наліт на зубах і між ними. При покупці звертайте увагу, наскільки високо розташовані щетини, наскільки густо, наскільки еластичні пучки щетини. Якщо щетини будуть високими, це утруднить очищення корінних зубів біля щоки, якщо занадто густими - ускладнить очищення міжзубних проміжків. Щоб щітки довше прослужили, зберігайте їх щетиною вгору в індивідуальних стаканчиках. І не забувайте її міняти кожні 2 - 3 міс., Незалежно від матеріалу щетини

Якщо є необхідність видалити залишки їжі з міжзубних проміжків, скористайтеся зубочистками, виготовленими з дерева або пластмаси, але обов'язково одноразовими. Вони продаються в наборах, і будьте обережні при їх використанні, щоб не пошкодити порожнину рота.

Що стосується зубних паст, то вони є найбільш поширеними засобами, які допомагають доглядати за зубами. Залежно від мети їх використання виділяють гігієнічні та лікувально-профілактичні.

Основною функцією зубних порошків є очищення. Але в останні роки їх стали випускати все менше, через їх абразивності і в зв'язку з великим вибором зубних паст.

Зубні еліксири - це спиртові або водні розчини, які містять антисептики, вітаміни та інші речовини. Вони сприяють лише очищенню і освіження порожнини рота.

Усі Статті
Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок