Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Безкоштовна консультація

В даний час при сучасному розвитку стоматології у Вінниці діагностика захворювань зубів має величезне значення для з'ясування причини хвороби та для вибору подальшої методики лікування. Часто скарг пацієнта недостатньо. У стоматологічному кабінеті ЮВ-СИСТЕМ перед початком проведення будь-якої маніпуляції поводиться огляд не тільки ізольованої ділянки, а повністю верхніх і нижніх зубних рядів, слизової оболонки ясен, губ, щік, язика. При показаннях проводиться рентгенологічне дослідження зубів, щелеп, суглобів. Зовнішній вигляд шкіри, статура, характер поведінки пацієнта ... може свідчити про деякі захворювання загального характеру. При необхідності пацієнт направляється на консультацію до фахівців з таких професій як: терапевт, ендокринолог, щелепно-лицьовий хірург, невропатолог, оториноларинголог, алерголог.

Для правильного вибору матеріалу та успішного лікування зубів, кожен стоматолог (дитячий і дорослий) зобов'язаний знати терміни закладки та прорізування зубів. Нагадаємо, що відвідувати стоматолога в Вінниці потрібно як мінімум один раз на шість місяців.

Терміни прорізування МОЛОЧНИХ ЗУБІВ

СРОКИ ПРОРЕЗЫВАНИЯ МОЛОЧНЫХ ЗУБОВ

Терміни прорізування МОЛОЧНИХ ЗУБІВ

СРОКИ ПРОРЕЗЫВАНИЯ ПОСТОЯННЫХ ЗУБОВ

На підставі всіх даних ставиться діагноз і складається індивідуальний план лікування з визначенням кількості візитів і їх вартістю. На вимогу МОЗ України заповнюється медична документація, де записуються всі відвідування, виконані маніпуляції та матеріали які використовувалися.

У стоматологічній клініці ЮВ-СИСТЕМ перед проведенням знеболення проводяться шкірні проби для визначення наявності медикаментозної алергії на анестетики, а при наявності алергічних захворювань пацієнт направляється в спеціалізовану установу або лабораторію.

Перед вирівнюванням зубів проводиться:

 • Очищення від зубного каменю та нальоту

 • Лікування гострого карієсу, пломбування порожнин (заміну старих пломб на контактних поверхнях краще провести після ортодонтичного лікування)

 • Виготовляються і вимірюються діагностичні моделі

 • Проводиться лабораторний етап постановки брекет системи та моделювання кінцевого результату

 • Тріщини, відколи, плями, ерозії емалі, а також прикус і викривлене положення зубів за бажанням пацієнта фотографуються

У процесі вирівнювання зубів та прикусу, а також по закінченню курсу лікування порівнюються вихідне і нове положення зубів. Після вирівнювання стабільність результату контролюється на профілактичних оглядах два рази на рік, а при необхідності й частіше.

Ходять чутки, що якщо зуби здорові, то чистити їх кожен день зовсім не обов'язково. Ці чутки помилкові. Насправді вже через 2 години після прийому їжі утворюється м'який наліт. Якщо ж його протягом 12 годин не видалити швидко на місці зубного нальоту почне з'являтися зубний камінь який створює тиск на вільний край ясен, що веде до хронічного запалення слизової. Якщо у Вас ясна яскраво-червоного або синюшного кольору (в нормі блідо-рожевий колір), болючі при доторканні, йде кров після чистки зубів — рекомендуємо Вам терміново записатися на прийом до стоматолога Вінниці. При своєчасному зверненні в стоматологічну клініку Вінниці — професійна гігієна з видаленням зубного каменю і нальоту є швидким, недорогим і дуже ефективним методом лікування гінгівіту.

При відсутності лікування:

 • ясна здавлюються

 • оголюються шийки та корені зубів

 • відзначається їх патологічна рухливість

 • збільшується чутливість на кисле, солодке, холодне

 • з'являється неприємний подих з порожнини рота

 • зубні відкладення ведуть до утворення карієсу кореня

Як лікується гінгівіт (запалення ясен) в домашніх умовах

Найбільш простий спосіб підтримувати зуби і ясна в здоровому стані протягом усього життя — щодня, вранці та ввечері чистити зуби, користуватися спеціальними зубними нитками (флосами), ополіскувачами. Щоб покращити гігієну порожнини рота необхідно при виборі зубної щітки, пасти, зубних ниток і рідини для полоскання порадитися зі своїм стоматологом у Вінниці.

Крім дотримання загальних правил особистої гігієни порожнини рота, слід два рази на рік відвідувати стоматолога для профілактики захворювань зубів та ясен, а при необхідності і частіше. Не слід відкладати цей візит, навіть якщо Вас не турбують зубні болі. Будь-які проблеми з яснами та зубами виявлені на початковій стадії вилікувати куди простіше і набагато дешевше.

Профілактика карієсу необхідна ще в ранньому віці. Для лікування і запобігання карієсу молочних зубів широко застосовується сріблення зубів. Даний метод є куди більш простим у порівнянні з постановкою пломби. Єдиним недоліком цього методу захисту є те, що при цьому зуб забарвлюється в темний колір. Але в нашій клініці стоматологи мають сучасні матеріали, при використанні яких колір зуба не змінюється. У сучасній стоматології розроблені методики, які дозволяють значно знизити ризик появи та розвитку зубного болю в дитячому віці.

У дітей з 6 років починають прорізуватися перші постійні зуби - це передні нижні різці та перші корінні зуби. У цей період раціонально провести профілактику карієсу — герметично закрити фісури (ямки, борозни, поглиблення) на поверхні емалі, де часто накопичується наліт, бактерії, залишки їжі. В нашій стоматологічній клініці в Вінниці така процедура виконується безболісно. Якщо з якоїсь причини на зубах з'явилися білясті плями (початковий карієс) тоді проводиться ремінелізіруюча терапія, коли зуби насичуються кальцієм і фтором. Рекомендуємо записатися на прийом до стоматолога-ортодонта — лікар який займається профілактикою зубощелепних аномалій, а при необхідності вирівнюванням зубів і прикусу.

Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок