Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Художня реставрація

Ви, мабуть, помічали людей які намагаються посміхатися «скромно» або прикривши рот рукою. Часто це відбувається через наявність зруйнованих, викривлених або не якісно пролікованих зубів без відновлення їх анатомічної форми, не рідко пломба відрізняється від кольору зуба.

Надати зубам природню форму, зробити їх функціонально придатними з правильною передачею кольору - все це можливо виконати, маючи досвід, навики, вибір інструментів, матеріалів і відтінків, і застосовуючи  етапність в лікуванні ...

У стоматологічній клініці UV-СИСТЕМ у Вінниці пацієнт не ставиться перед фактом виконаної роботи, а має можливість вибрати форму і колір зуба до початку реставрації. Для цього ми використовуємо прогресивну техніку художньої реставрації зубів за шаблоном. Адже побажання пацієнта і бачення лікаря можуть відрізнятися.

Всі роботи проводяться в рабердамі (гумова хустка). Він ізолює робоче поле від слини, ясенної рідини, ротового дихання.

Реставрація переднього зуба з використанням скловолоконного штифта ...

Як поставити відсутній зуб за один прийом ...

Цікаве і пізнавальне в світі стоматології читати

 • Клінічний випадок 1

  Пацієнтка М. 53 роки. Зуби на нижній щелепі заниженої висоти через те, що стираються, мають жовтувато-сірий відтінок. Після попереднього відбілювання ми провели реставрацію всіх нижніх зубів з відновленням повноцінної висоти. Колір нижніх зубів змінений і відповідає кольору безметалевої кераміки на верхньому зубному ряду. Час виконання роботи - 4 години.

  Клінічний випадок 1

  До лікування

  Клінічний випадок 1

  Після лікування

 • Клінічний випадок 2

  Пацієнтка О. 24 роки, звернулася в нашу клініку зі скаргами на наявність проміжків між зубами (показані стрілками). Як компромісний варіант лікування було запропоновано закрити треми (проміжки) за допомогою реставрації. Крім цього був усунутий поворот лівого бокового різця і збільшена його довжина. Таким чином, бічні різці стали однаковими по ширині та довжині. Час виконання роботи - 1 година.

  Клінічний випадок 2

  До лікування

  Клінічний випадок 2

  Після лікування

 • Клінічний випадок 3
  Клінічний випадок 3

  Дівчина 20 років звернулася до нас з проханням усунути пляму на передньому зубі. При огляді встановлено некаріозне, вроджене ураження тканин правого бокового різця. Після проведення діагностичних етапів, була виконана резекція змінених в кольорі емалі та дентину.

  Клінічний випадок 3

  Вигляд зуба після реставрації. Час виконання роботи - 1 година 20 хвилин.

 • Клінічний випадок 4

  Дівчина 18 років за тиждень до весілля звернулася до нас за допомогою швидко і недорого поліпшити свою посмішку. На фотографії зліва показаний досить часто розповсюджений клінічний випадок - симетричні плями на двох передніх зубах. На фотографії справа - вид різців після видалення плям і нарощування емалі. Час виконання роботи - 1 година 40 хвилин.

  Клінічний випадок 4

  До лікування

  Клінічний випадок 4

  Після лікування

 • Клінічний випадок 5
  Клінічний випадок 5

  На двох центральних і лівому бічному різці видалені старі сіро-коричневі пломби з явищами вторинного карієсу по краях.

  Клінічний випадок 5

  Виконана реставрація з відновленням контактів і ріжучих країв. Час виконання роботи - 2.5 години.

 • Клінічний випадок 6
  Клінічний випадок 6

  У пацієнтки 48 років на кожному верхньому передньому зубі є кілька пломб різних за кольором, з явищами вторинного карієсу. Відзначаються відколи матеріалу, тріщини емалі, асиметрія за формою. Запропоновано два варіанти реставрації зубів: з закриттям діастеми (проміжку між зубами) і зі збереженням діастеми. За бажанням пацієнтки зупинилися на другому варіанті

  Клінічний випадок 6

  Вигляд зубів після очищення від пломб і вторинного карієсу

  Клінічний випадок 6

  Виконана реставрація передніх зубів. Змінено не тільки форму, але і колір. Тривалість роботи - 4 години 20 хвилин

Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок