Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Лікування зубів

Дуже важливо зрозуміти причину і характер пошкодження зубів і, по можливості, зупинити прогресування захворювання, попередити появу нової патології. Адже часто буває, що те чи інше захворювання має системний характер з пошкодженням зубів однієї групи закладки.

Деякі захворювання шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи, порушення обміну речовин проявляються на слизовій оболонці рота.

Необхідно відрізняти ушкодження зачатків зубів, які почалися до народження дитини ще під час вагітності. Від цього залежить план і успіх в лікуванні ...

Перед початком роботи, в разі необхідності знеболювання, проводяться шкірні проби на різні анестетики з метою виявлення медикаментозної алергії. Лікування зубів у Вінниці проводиться з використанням сучасних матеріалів, дотримуючись етапність відповідно до протоколів затверджених МОЗ України.

При пошкодженні коренів зубів обов'язково проводиться рентгенологічне дослідження до початку лікування, а також контрольний рентгенологічний знімок після пломбування каналів.

Маючи в арсеналі різні матеріали, створюється анатомічна форма бічних зубів з повним відновленням жувальної ефективності, а передніх зубів - з реставрацією природної форми, блиску, кольору та прозорості. Відновлення сильно зруйнованих зубів проводиться з використанням штифтів. Порушення естетики та косметичний дефект при відсутності 1-2 зубів усувається без протезування.

Цікаве і пізнавальне в світі стоматології

 • Приклад роботи 1

  Після очищення зубів від пошкоджених тканин видно, що порожнини не тільки в центрі, а на бічних і контактних поверхнях. Руйнування настільки глибоке, що проглядається просвічування пульпи (нерва). Для того, щоб зберегти нерв зуба, ставиться прошарок лікувального матеріалу з препаратом кальцію, потім зуби пломбуються фотокомпозитним матеріалом. Лікування проводилось в одне відвідування. Час виконання роботи - 2 години.

  Приклад роботи 1

  Зуби очищені від карієсу

  Приклад роботи 1

  Після лікування

 • Приклад роботи 2

  На фотографії зліва показані зуби, що пошкоджені каріозним процесом. Лікування карієсу у Вінниці проводилося під знеболенням з використанням рабердаму (зелена гумова хустка), який ізолює зуби від слини, щоки, язика, ротового дихання. При порівнянні фотографій видно, що пломбувальний композитний матеріал повторює з точністю 1:1 анатомію зубів, що дуже важливо не тільки для відновлення втрачених тканин, а й для повного відновлення функціональної ефективності. Домогтися такого результату стоматолог-терапевт зміг, дотримуючись прогресивних методик лікування, які застосовуються в нашій клініці. Ідеально підібрано колір, а також надано природний блиск. Час виконання роботи - 1.5 години.

  Приклад роботи 2

   

  До лікування

  Приклад роботи 2

  Після лікування

 • Приклад роботи 3
  Приклад роботи 3

  Пацієнтка 48 років записалася на прийом з метою запломбувати передній зуб. З'ясувалося, що 2 роки тому була отримана травму в спортзалі (сусідні різці частково пошкоджені і мають тріщини емалі). На рентген знімку відсутні видимі патологічні зміни в кістці і пошкодження кореня. Відзначається помірна чутливість на холодне.

  Приклад роботи 3

  Реставрація виконана в одне відвідування. Витрачений час - 1 год 10 хвилин.

 • Приклад роботи 4
  Приклад роботи 4

  Фотографія після видалення залишків старої пломби і тріщин емалі на центральному різці.

  Приклад роботи 4

  Фотографія після закінчення роботи до зняття рабердаму. Час виконання роботи 1.5 години. Пацієнтка призначена на прийом через 2 дні для огляду і можливої корекції кольору. Рекомендовано замінити пломбу в бічному різці.

 • Приклад роботи 5
  Приклад роботи 5

  Правий боковий різець недорозвиненої (шиповидної) форми

  Приклад роботи 5

  Виконана реставрація зуба зі збільшенням в довжину і ширину

 • Приклад роботи 6

  Ще один різновид аномальної форми різця

  Приклад роботи 6

  До реставрвції зуба

  Приклад роботи 6

   

  Вигляд через 1 годину 20 хвилин

Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок