Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Професійна гігієна

Гігієна ротової порожнини

Всім відомо, що легше запобігти хворобі, ніж її потім лікувати. Регулярний догляд за порожниною рота, правильне чищення зубів, ясен, язика – запорука збереження Вашого здоров'я, чистоти і свіжості дихання.

В домашніх умовах не завжди вдається якісно чистити зуби, а при наявності викривлених зубів це практично неможливо. У цих випадках рекомендована професійна гігієна в стоматологічному кабінеті Вінниці.

В нашій стоматологічній клініці очищення зубів від каменю, твердих зубних відкладень проводиться безболісно ультразвуковим апаратом. Видалення м'якого, пігментованого нальоту, а також барвників від їжі, тютюну виконується оригінальним апаратом Air-flow фірми КаVо з наступним поліруванням пастами та полосканнями антисептиком. Зуби стають ідеально чистими та світлими. Через кілька днів слизова оболонка і ясна набувають нормальний блідо-рожевий колір, зникає неприємний подих. Ця процедура не шкідлива. При необхідності проводиться насичення зубів іонами фтору, що знижує чутливість зубів.

При проведенні процедури професійної гігієни ми використовуємо останню розробку відомої німецької компанії KaVo - порошок PROPHYpearls, що містить карбонат кальцію, а не звичайну соду читати далі

 

Кальцієві гранули мають шаровидно-округлу форму (на відміну від бікарбонату натрію - соди) завдяки чому вони набагато ефективніше очищають поверхню зубів не пошкоджуючи емаль і не травмуючи слизову. Зуби насичуються іонами кальцію і стають більш стійкими до впливів кислот.

Обов'язковою процедурою чистка є при каріозному ураженні, перед виконанням реставрацій, особливо передніх зубів, так-як колір матеріалу повинен збігатися з кольором Ваших зубів, а також перед постановкою брекет системи.

За Вашим бажанням ми допоможемо підібрати зубну щітку і пасту, проведемо урок по правильному чищенню зубів. Залежно від віку, стану зубів, слизової порожнини рота, прикусу… кожному пацієнтові складається індивідуальний графік подальших візитів на прийом до стоматолога із завчасним нагадуванням через телефон.

 

 • Клінічний випадок 1
  Клінічний випадок 1

  До лікування

  Пацієнт звернувся в клініку зі скаргами на неприємний запах з рота, болючість і кровоточивість ясен, з бажанням вирівняти зуби, а також змінити їх колір

  Клінічний випадок 1

  Після лікування

  Стан слизової оболонки порожнини рота через 5 днів - нормальний блідо-рожевий колір ясен, відсутній неприємний запах. Рекомендовано вирівнювання зубів

 • Клінічний випадок 2
  Клінічний випадок 2

  До лікування

  Запальний процес - парадонтит. Слизова оболонка набрякла, болюча, з гнійними виділеннями. Відзначається рухливість зубів з екструзією (висуненням по висоті).

  Клінічний випадок 2

  Після проведення професійної гігієни

  Рекомендовано подальше лікування ясен.

 • Клінічний випадок 3
  Клінічний випадок 3

  До лікування

  Клінічний випадок 3

  Після лікування

Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок