Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Відбілювання зубів

Кожного дня зуби піддаються різному впливу, внаслідок чого вони жовтіють і втрачають природний блиск. Колір зубів може змінюватися через:

  • вплив барвників
  • природне старіння
  • вживання лікарських препаратів
  • утворення пігментованої плівки (на зубах курців)
  • травми
  • різноманітні захворювання

Більшість людей прагне до ідеальної усмішки, тому обирає відбілювання зубів, що погіршує стан зубної емалі. Але насправді природним кольором зуба є колір слонової кістки, тобто вони не мають бути білосніжними.

Є декілька способів професійно відбілити ваші зуби у стоматологічному кабінеті: хімічне та фотовідбілювання.

1. Хімічне відбілювання вітальних (живих) та депульпованих (мертвих) зубів відбувається на основі спеціальних гелів, які можуть бути активованими лише за допомогою світла чи тепла (лазера, плазмових ламп, фотополімеризатора ). Гель містить групу спеціальних барвників, які діють в якості бар’єра для абсорбентів, а також в якості тимчасових показників ( його колір змінюється з яскраво червоного на блакитно-зелений ). Гель містить високий рівень 35-відсоткового перекису водню навіть після зміни кольору, яка займає від 6 до 10 хвилин під дією світла та тепла. Освітлення зубів досягається за рахунок руйнування пігменту.

2. Фотовідбілювання відбувається за рахунок спеціального гелю, який активується за рахунок фотополімеризатора – ультрафіолетової лампи. Таким чином виділяється активний кисень, який розщеплює темні пігменти.

Тривалість ефекту відбілювання складає в середньому від 1 до 3 років і залежить від особливостей зубів кожної людини. Професійний догляд за зубами допоможе зберегти їх здоровими надовго. Хоч відбілювання зубів ефективне та безпечне, але більшість стоматологів закликають не вдаватися до надмірного використання цієї методики.

Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок