Вінниця, вул. Келецька, 41

Вінниця, вул. Келецька, 41

Відгуки

Ващенко Вікторія

Юрист

Щиро вдячна Вашому ортодонтичному центру. Ніколи я ще не йшла до стоматолога з такою радістю, як після відвідування Вашего центру. Дуже уважний персонал, відчувається професіоналізм в кожному русі. Бажаю Вашому центру отримувати тільки позитивні відгуки. Дякую за работу. Буду рекомендовати своїм знайомим і друзям!!!

Анастасія Коваль

Фіналіст конкурсу Міс Україна 2019

Дякую за допомогу в реалізації проекту !  Все було на найвищому рівні !  Всі задоволені та щасливі !  Співпраця з Вашою командою одне задоволення !!!  Успіхів та процвітання !!!!!!

Ольга Дуднік

Міс Вінниця. Віце-Королева України. Краща рекламна модель року. Обличчя міста Вінниця.

Велика подяка за професіоналізм найвищого рівня і сумлінне ставлення до своєї роботи. Я маю осліплюючу посмішку та гарний настрій. Завжди приємно приходити до Вас. Успіхів і натхнення у Вашій нелегкій роботі!

Андрій Осадчук

Український співак, музикант і ведучий, учасник X-фактор, Фабрика зірок 4, Національного відбору ''Євробачення-2011'' та ''Нова хвиля

«Неймовірно вдячний Вашому стоматологічному центру за прекрасну роботу і професіоналізм. Навіть той факт, що доводиться приїжджати до Вас кожного разу з Києва, говорить про абсолютну довіру і прекрасний рівень Вашої клініки. Раджу всім, хто мене знає (і навіть тим, хто не знає) - приходьте лікувати зуби в «UV-СИСТЕМ» і Ви не пошкодуєте! »

Баранова Ірина

к.мед.наук., асистент кафедри терапії ВМУ, зав.відділенням МКЛ №2

Висловлюю Вам безмежну подяку. Особливість Вашого стоматологічного центру це точність, пунктуальність, велика повага до пацієнтів. Багато років я страждала на нерівність зубного ряду, яка з віком посилилась. Завдяки Вам, за дуже короткий строк, я здобула чарівну посмішку. Оцінюю Вашу роботу як найбільш професійну в нашому місті. Вважаю, що кращого ортодонта ( а я консультувалася у багатьох відомих ) Вінниця не має. З великою повагою Баранова І.В.

Наталія

Менеджер з продажу автомобілів

Хочу висловити подяку клініці, персоналу за уважність, ввічливість, вміння усунути будь-яку проблему пов'язану із зубним болем якісно і професійно. Раджу всім відвідати хоча б раз цю клініку і переконатися в цьому самому.

Віталій Ткаченко

Громадянин Великобританії, лікар.

Дуже задоволений сервісом і роботою усього персоналу. Пролікував всю свою сім’ю (дружину та дітей). Буду радити своїм знайомим спеціалістів з Вінницької стоматологічної клініки «ЮВ-СИСТЕМ». “Зручно, комфортно, надійно і престижно. ”Щиро дякую за гарну роботу і повернення впевненості у майбутньому ! З повагою завжди Ваш пацієнт В.Б.Ткаченко.

Ольга Мазур

Дякую Вам за те, що мріі збуваються!!! Дякую за чуйність, професіоналізм, та уважне ставлення до своіх пацієнтів!

Сім'я Малишевих

Ви прекрасні лікарі. У Вас «золоті» руки. Привіт з Мілана.

Федоренко Ольга

Я звернулася до лікаря по рекомендаціі своєі подруги, яка залишилась дуже задоволеною результатом. Звертаюсь до всіх в кого є проблеми з прикусом  або інші - Ви не пожалкуєте. Носити брекети не так страшно як здається. Час швидко минув і в результаті я дуже задоволена  - зовсім інша посмішка і рекомендую всім !!!

Альона Чірва

Щиро дякую за Вашу працю ! Зараз у мене гарна та яскрава посмішка. Лікування проводилось близько 10 місяців і приносило тільки позитив, а з покращенням стану зубів змінювалась впевненність в собі. На даний момент я проживаю в м.Дубаї та працюю директором Dr. Ehab's Dental Clinic http://drehabdentalclinic.com/ , яка є партнером стоматологічної клініки ЮВ-СИСТЕМ.

Зайка Ірина

Всім, хто ще вагається чи ставити брекети, особливо тим, хто не знає де саме це зробити - рекомендую, рекомендую і ще раз рекомендую!!! Професіоналізм відчувається тут з перших хвилин спілкування із лікарем, а через 5 хвилин розмови і взагалі не захочете покидати цю клініку. Індивідуальний підхід та радужний прийом задовільнить навіть найвибагливіших. Вибравши для себе клініку за 150 км. від дому, хвилювалась чи не буду жалкувати, про те, що кожен місяць маю їздити на корекцію. Але зайшовши з перших кроків відразу забуваєш про далеку дорогу, коли бачиш усміхнених та радих тебе бачити лікаря та персонал. А найголовніше - це результат!!! який з кожним разом дивує та радує мене все більше і більше. Бажаю успіху та процвітання. Ви робите цей світ здоровішим та красивішим!!!

Євген Червоненко

Особисто для Ю.В.

Бондар Корнелія

Сан Дієго Каліфорнія, США

У мене був безумовно позитивний досвід. Робота персоналу була доброзичливою і приємною. Лікар дуже професійний стоматолог. Він зробив мій досвід менш болючим і веселим. 100% я буду рекомендувати всім моїм друзям. Дякую !
Error...

Please, enter a valid value

Замовити дзвінок
Записатися на прийом
Залишіть свій відгук
UV-СИСТЕМ - стоматологія

Будь ласка, введіть коректні данні

Дзвінок