Ортодонтія (вирівнювання)

Міст
Посмішка
Дівчина посміхається
Дівчина тримає міст
Брекети

Ортодонтія грає важливу роль в поліпшенні загального стану організму людини, порожнини рота і досягненні балансу та гармонії зубів, обличчя, красивої і здорової посмішки. Приваблива усмішка додає впевненості в собі, що може докорінно змінити Ваше життя. Правильно розташовані зуби легше чистити, знижується небезпека виникнення карієсу і розвитку хвороб ясен і кісткової тканини. Мета вирівнювання зубів у Вінниці - поліпшення прикусу шляхом розподілу жувального навантаження, яка спрямована на зуби та їх захист від травмування.

У дітей
Навіть коли у дитини тільки молочні зуби вже можна виявити, попередити виникнення і прогресування важких деформацій лицьових кісток і щелеп. Часто в цьому віці лікування зводиться до усунення шкідливих звичок, рекомендацій по правильному режиму харчування, навчання масажу тканин обличчя дитини. Іноді підбираються ортодонтичні соски, або дитячі вестибулярні пластинки...

У підлітків
Починаючи з 5,5 років у дівчаток і з 6 років у хлопчиків з'являються перші постійні зуби. Дуже важливо звертати увагу на прорізування не тільки передніх, але і перших корінних зубів. Зміна зубів закінчується приблизно в 12—13 років (за винятком зубів мудрості). У віці 6—12 років викривлення зубів виникає при невідповідності термінів прорізування зубів і росту щелеп. Тренування м'язів губ, щік, обличчя виконується за допомогою застосування пластинки-трейнера... Це вид профілактичного, раннього ортодонтичного лікування, що усуває причини кривих зубів, як правило, без брекетів та видалення зубів, що сприяє природному зростанню та розвитку дитини. Лікування найкраще підходить дітям віком від 3 до 15 років. Його суть у тому, що потрібно носити серію внутрішньоротових апаратів протягом 1-2 годин вдень та всю ніч під час сну. Іноді потрібно провести пластику вуздечки верхньої або нижньої губи. У важких випадках індивідуально виготовляються апарати, які носяться цілодобово.

У дорослих
У віці 12—13 років у дітей відбувається зміна останніх молочних зубів і формується постійний прикус. Однак ріст щелеп і формування скелета триває до 18-20 років. Вирівнювання в цьому віці проводиться брекетами з досягненням найкращих результатів. Брекет системою можна стимулювати, або обмежувати зростання щелеп в потрібному напрямку. У стоматології ЮВ-СИСТЕМ використовується сучасна апаратура, брекет системи, індивідуально виготовлені нічні капи та Invisalign...  Прогресивні технології, авторські методики, точність планування та виконання плану по вирівнюванню зубів і прикусу дозволяє нам досягати добрих результатів в будь-якому віці (навіть після 40 років).

БРЕКЕТ-СИСТЕМА – це ортодонтична конструкція, яка призначена для корекції положення зубів і прикусу в цілому. Складається з декількох основних елементів, кожен з яких має свою роль і функцію в процесі лікування. Основні складові це: брекет, дуга та замок.
Брекети і замки фіксуються на зуби за допомогою спеціального клею.

Лінгвальні (внутрішні) брекети

Лінгвальні брекети встановлюються на зуби з внутрішньої сторони. Вони залишаються невидимими для оточуючих і дозволяють вільно почуватися соціально активним людям і не переживати про зовнішній вигляд. 


Сапфірові брекети

Самі брекети виготовляють із штучного сапфіру медичного призначення. Їх вирощують у спеціальних умовах за тією ж технологією, що й для ювелірних виробів. Єдина відмінність – камені виходять безбарвними та повністю прозорими. Завдяки цьому сапфірові брекети не тільки не виділяються на зубах, а й підкреслюють їхню природну білизну. А при попаданні променів світла багатогранно сяють, як дорога прикраса.


Керамічні брекети

Керамічні брекети є вестибулярною системою, яка легко і надійно кріпиться на зовнішній стороні зубів, залишаючись завдяки своїй природній матовості майже непомітною для оточуючих. За рахунок округлої форми вони не пошкоджують губи та ясна. Висока ефективність та
відсутність впливу на дикцію.


Металева брекет система

Металеві брекети широко використовуються у всьому світі, вони ефективні, надійні і фінансово доступні, але мають менш естетичний вигляд.