Відбілювання зубів

Відбілювання зубів

У сучасному світі більшість людей бажають мати білосніжну посмішку, і це нормально.
Наші зуби піддаються постійному впливу різних барвників, які містяться в харчових продуктах, напоях, лікарських препаратах, тютюні і косметичних засобах.
Як наслідок, виникає дисколорит - зміна кольору зуба.
І для тих, хто хоче зробити зуби білішими - ми пропонуємо відбілювання. MAGIC SMILE - комплексна система відбілювання зубів, заснована на гелях - Пероксид Карбаміду 44%, Перекис Водню 25% Перекис Водню 38%, LED лампі MagicLight PRO та домашніх наборах Magic Smile Home.

Етапи проведення процедури відбілювання зубів : 

  • Насамперед необхідно зробити професійне чищення зубів, видаливши м'який наліт і тверді відкладення. 
  • Наступним кроком лікар наносить рідкий коффердам та ізолює ясна, щоки, губи, щоб запобігти попаданню фотопроменів та препаратів на слизову оболонку. На очі одягають захисні окуляри.
  • На всю поверхню зубів наноситься відбілюючий гель. 
  • Безпосередній вплив лампи загальною тривалістю біля 60 хвилин, що розбивається на три-чотири сеанси по 15-20 хвилин. Саме в цей момент відбуватиметься освітлення емалі. 
  • При потребі наноситься гель для зміцнення емалі та зниження гіперчутливості. 
  • Пацієнту видається детальна інструкція для підтримки білизни зубів у домашніх умовах.

! Процедура відбілювання зубів Magic Smile безпечна та ефективна при застосуванні за інструкцією та дотримання протипоказань.

 

Внутрішньоканальне відбілювання 

Питання потемніння кольору зубів досить актуальне на сьогоднішній день. Причина цього – карієс та його ускладнення, а також неякісне лікування кореневих каналів. Альтернативний метод вирішення цієї проблеми є внутрішньоканальне відбілювання зубів, або ендовідбілювання. У нашій стоматологічній клініці в Вінниці процедура проводиться із застосуванням виключно сучасних матеріалів.
 

Наші роботи до та після

Після
До

безпечне та гарантоване відбілювання зубів 

Після
До

складний колір емалі та тканин у іноземного студента

Після
До

перед процедурою наноситься захист ясен